Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Prsa

Jsme tu pro vás

pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Našim pacientům se plně věnujeme

Všem našim pacientům věnujeme čas, pozornost a především individuální přístup v průběhu celého procesu terapie v Protonovém centru, a to od prvního kontaktu až po ukončení léčby. Koordinátorky vás budou provázet po celou dobu léčby v našem centru.

Zkušení odborníci

V oblasti radioterapie mají naši lékaři dlouholeté zkušenosti, nejen v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, ale i v rámci běžné fotonové léčby. Využíváme zkušeností našich odborníků, technologii protonové léčby a péči uzpůsobenou potřebám každého pacienta.

Inovativní technologie

Protonové centrum využívá pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním metodu protonové terapie, která je přesná a šetrná s minimem vedlejších nežádoucích účinků. Díky inovativní metodě, skvělým výsledkům a zkušeným odborníkům se řadíme mezi nejmodernější protonová centra.

Diagnostická vyšetření v PTC

Protonové centrum disponuje diagnostickým vybavením jako je MR (magnetická rezonance) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií). Naší snahou je poskytovat kvalitní péči o onkologického pacienta a tomu odpovídají pečlivě nastavené léčebné i provozní procesy podle mezinárodních standardů.

Vzájemná spolupráce

Naše centrum spolupracuje například s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi. Protonové centrum podporuje vědu a výzkum a zároveň přispívá k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Pacient je pro nás na prvním místě

V případě, že se podaří onemocnění objevit v časném stadiu, zvyšuje protonová terapie šanci na vyléčení, minimalizuje rizika a komplikace léčby a umožňuje v maximální míře zachovat současnou kvalitu života. Naším cílem je poskytovat kvalitní péči šitou na míru každého našeho pacienta, být mu oporou a pomáhat mu v průběhu celého procesu léčby.

Chcete více informací o léčbě rakoviny prsu?

‹ Zpět

Prsa

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde